Porcelán Tételek száma: 441
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
3269906
11594
479
Hollóháza (feltehetően), cca 19. sz. közepe - második fele, Miskolczi emlék plasztikus díszítésű kőcserép dísztál, jelzés nélkül, kis sérüléssel, d: 15,5 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
1 400 Ft
1 400 1 600 1 800
3242349
11595
479
90000
Szecessziós, nőalakos nagy méretű fajansz testű asztali óra. Bechyné Csehország, ca 1900. Kézzel festett, jelzett, minimális mázhibákkal. Rugójáratos óraszerkezet, felhúzó kulccsal m: 62 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
90 000 Ft
90 000 100 000 120 000
2819278
11596
479
550000
Zsolnay monumentális Fülesbaglyos / ördögös díszkancsó. Formába préselt keménycserép, aranyozott (néhány helyen korának megfelelően kopottas), virágdíszes palásttal. Elefántcsontszín alapmázon kidomborodó, magastüzű, színes mázakkal festett virág ábrázolással. Hibátlan állapotban. Alján jelzett: masszába nyomott Zsolnay Pécs és 1018 (formaszám) és családi jegy, valamint máz alatt kékkel bélyegzett... még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
550 000 Ft
Minimális ajánlat:
550 000 Ft
550 000 650 000 750 000
2988343
11598
479
40000
cca 1900 Schütz kerámiagyár díszkancsó pár. Karaffa alakú, formába öntött finomfajansz. Beszűkülő tagolt talpazatán gyöngysoros díszítés, klasszikus tojásdad vázatestét körbefutó geometrikus gyűrűsoros díszítés tagolja. Talpnál kiinduló domború rátét sárkány figurális fogóvá épül, szájrésze belül is virág- és szitakötő mintás festésekkel díszített. Alján masszába nyomott "Schütz Cilli" jelzés és s... még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
40 000 Ft
40 000 48 000 55 000
2963138
11599
479
36000
Rosenthal Pompadour porcelán teás készlet. Hat személyes komplett, hibátlan még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
36 000 Ft
36 000 42 000 50 000
3203554
11600
479
40000
Zsolnay Pompadour mintás kávés készlet, teljes, jelzett, hibátlan. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
40 000 Ft
40 000 48 000 55 000
3269553
11601
479
30000
Fischer fajansz teáskanna. Kézzel festett, jelzett Fischer Kr-t. Hibátlan sz: 26 cm, m: 15 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
30 000 Ft
30 000 36 000 42 000
3224446
11602
479
7 darabos porcelán patikai edény készlet, közte 2 darab Zsolnay, 25 gr - 1000 gr, egyiken kis pattogzással, m: 5-15 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
20 000 Ft
20 000 24 000 28 000
3151732
11603
479
50000
Herendi nagy koi hal. Kézzel festett, jelzett, minimális kopással .m: 16 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
50 000 Ft
50 000 60 000 70 000
3181296
11604
479
24000
Herendi Apponyi zöld mintás kaspó, kétoldalán plasztikus koi hal díszítményekkel. Jelzett, kézzel festett, m: 16 cm, d: 20 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
24 000 Ft
24 000 28 000 32 000
3173450
11605
479
32000
Herendi Eton mintás süteményes készlet. Hat személyes. Kézzel festett, jelzett, hibátlan d: 16 cm, 30 cm még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
32 000 Ft
32 000 38 000 44 000
3232571
11606
479
24000
Herendi Óherendi gyümölcs mintás porcelán tál Kézzel festett, jelzett, minimális kopással d: 20 cm /// Herendi Óherendi fruit-patterned porcelain bowl. Hand-painted, signed, with minimal wear, diameter: 20 cm. még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Minimális ajánlat:
24 000 Ft
24 000 28 000 32 000
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft