Üvegtárgyak

Tételek száma: 459

1985, Nemzeti színű üvegszálakból tekert iparművész üveg pásztorbot. Mihályfy László filmrendezőnek a Városi talaj és etnikai lélek című filmjéért az emigráns magyar közösségtől kapott ajándék. Üveg stúdiómunka, jelzés nélkül, hibátlan, h: 108 cm /// KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK / ONLY PERSONAL COLLECTION IN OUR OFFICE!
12046.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
32 000 Ft
82,90
91,43
Minimális ajánlat:
32 000 Ft
32 000 38 000 44 000
cca 1890, Viktoriánus angol tejüveg váza pár. Szecessziós mintákkal zománcfestett, részben színezett tejüveg váza pár, fodros peremrésszel, jelzés nélkül, egyik peremen kis sérüléssel, m: 36 cm /// Circa 1890, Victorian English milk glass vase pair. A pair of milk glass vases partially colored and enamel-painted with Art Nouveau patterns, featuring a frilled rim. Unmarked, with a small defect on one rim, height: 36 cm.
12047.

cca 1890, Viktoriánus angol tejüveg váza pár. Szecessziós mintákkal zománcfestett, részben színezett tejüveg váza pár, fodros peremrésszel, jelzés nélkül, egyik peremen kis sérüléssel, m: 36 cm /// Circa 1890, Victorian English milk glass vase pair. A pair of milk glass vases partially colored and enamel-painted with Art Nouveau patterns, featuring a frilled rim. Unmarked, with a small defect on o...

Licitálható
Kikiáltási ár:
22 000 Ft
56,99
62,86
Minimális ajánlat:
22 000 Ft
22 000 26 000 30 000
Halas díszváza pár. Olaszország Murano környéke Salviati & Co XIX. sz. Anyagáb színezett száldíszítéses hutaüveg, a szárán koi hal mintával., két uszonyon kis lepattanással m: 21 cm
12048.

Licitálható
Kikiáltási ár:
50 000 Ft
129,53
142,86
Minimális ajánlat:
50 000 Ft
50 000 60 000 70 000
cca 1960, Tapio Wirkkala designer (1915-1985): Jegecüveg kínáló. Jelzett az alján: Tapio Wirkkala, hibátlan, d: 20 cm, m: 12 cm
12049.

Licitálható
Kikiáltási ár:
24 000 Ft
62,18
68,57
Minimális ajánlat:
24 000 Ft
24 000 28 000 32 000
Velencei üveg nagyméretű csavartbordás üvegváza. Anyagában színezett hutaüveg, jelzés nélkül, m: 37 cm
12051.

Licitálható
Kikiáltási ár:
18 000 Ft
46,63
51,43
Minimális ajánlat:
18 000 Ft
18 000 20 000 24 000
1998 Swarovski Pegazus kristály figura, hibátlan, eredeti dobozában, m: 13 cm
12052.

Licitálható
Kikiáltási ár:
40 000 Ft
103,63
114,29
Minimális ajánlat:
40 000 Ft
40 000 48 000 55 000
Muránói üveg váza, 1930 körül, hibátlan, m: 32 cm
12053.

Licitálható
Kikiáltási ár:
30 000 Ft
77,72
85,71
Minimális ajánlat:
30 000 Ft
30 000 36 000 42 000
12054.

Licitálható
Kikiáltási ár:
20 000 Ft
51,81
57,14
Minimális ajánlat:
20 000 Ft
20 000 24 000 28 000
Skandináv design kristály gyertyatartó Hibátlan 17x19 c,
12055.

Licitálható
Kikiáltási ár:
70 000 Ft
181,35
200,00
Minimális ajánlat:
70 000 Ft
70 000 80 000 95 000
Cukorka kínáló. Olaszország Murano környéke Salviati & Co XIX. sz. Anyagán színezett száldíszítéses hutaüveg, a szárán koi hal mintával., apró lepattanással d: 16 cm, m: 17 cm
12056.

Licitálható
Kikiáltási ár:
28 000 Ft
72,54
80,00
Minimális ajánlat:
28 000 Ft
28 000 32 000 38 000
cca 1970 Jiri Brabec Sklo Union kínáló, formába préselt borostyánszínű üveg, jelzés nélkül, hibátlan, d: 21,5 cm, m: 8 cm
12057.

Licitálható
Kikiáltási ár:
4 600 Ft
11,92
13,14
Minimális ajánlat:
4 600 Ft
4 600 5 500 6 000
Istenmalmi szikvízgyár Vácz szódás, szikvizes palack jelzett 30 cm
12058.

Licitálható
Kikiáltási ár:
17 000 Ft
44,04
48,57
Minimális ajánlat:
17 000 Ft
17 000 20 000 22 000

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft