https://darabanth.com/

Festmények és grafikák

Tételek száma: 125

Aba-Novák Vilmos (1894-1941): Petofi: A jó öreg kocsmáros. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 26,5× 18,5 cm
10000.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
67.797
80.000
0.067
BTC
Altorjai Göbel János (?-?): Hóviharban. Olaj, vászon, jelzett, keretben, 63×44 cm
10001.

Nincs eladva
Kikiáltási ár:
80 000 Ft
271.186
320.000
0.267
BTC
Ádler Mór (1826-1902): Baross gőzhajó a Balatonon. Olaj, vászon, jelzett, 73×100 cm
10002.

Kikiáltási ár:
220 000 Ft
745.763
880.000
0.733
BTC
Basch Andor (1885-1944): Virágcsendélet. Olaj, vászon, jelzett, sérült antik keretben, 51×59 cm
10003.

Kikiáltási ár:
120 000 Ft
406.780
480.000
0.400
BTC
Basch Árpád (1873-1944): Őszi vihar a siófoki kikötőben. Olaj, vászon, jelzett, blondel kereteben, 40×58 cm
10004.

Kikiáltási ár:
120 000 Ft
406.780
480.000
0.400
BTC
Barcsay Jenő (1900-1988): Vihar. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 14×16 cm
10005.

Kikiáltási ár:
9 000 Ft
30.508
36.000
0.030
BTC

Megtekintett kategóriák

Aktuális híreink

Aukciós vásárlói jutalék: 22%

302. aukció:
Elszámolás: augusztus 8-tól;

303. aukció:
Fizetési határidő: augusztus 18;
Elszámolás: augusztus 22- től;

304. aukció:
Megtekintés: augusztus 14-17 között;
Tételek átvétele: augusztus 21-én, 10 órától;
Fizetési határidő: szeptember 1;
Elszámolás: szeptember 12-től

  Eseménynaptár

  • Hétfő-Szerda: 10-17

© 2011-2017 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.
https://darabanth.com/hu/feltetelek/#privacy_policy