https://darabanth.com/

Festmények és grafikák

Tételek száma: 125

Aba-Novák Vilmos (1894-1941): Petofi: A jó öreg kocsmáros. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 26,5× 18,5 cm
10000.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
20 000 Ft
67.114
72.993
0.200
BTC
Frissít
Altorjai Göbel János (?-?): Hóviharban. Olaj, vászon, jelzett, keretben, 63×44 cm
10001.

Licitálható
Kikiáltási ár:
80 000 Ft
268.456
291.971
0.800
BTC
Frissít
Ádler Mór (1826-1902): Baross gőzhajó a Balatonon. Olaj, vászon, jelzett, 73×100 cm
10002.

Licitálható
Kikiáltási ár:
220 000 Ft
738.255
802.920
2.200
BTC
Frissít
Basch Andor (1885-1944): Virágcsendélet. Olaj, vászon, jelzett, sérült antik keretben, 51×59 cm
10003.

Licitálható
Kikiáltási ár:
120 000 Ft
402.685
437.956
1.200
BTC
Frissít
Basch Árpád (1873-1944): Őszi vihar a siófoki kikötőben. Olaj, vászon, jelzett, blondel kereteben, 40×58 cm
10004.

Licitálható
Kikiáltási ár:
120 000 Ft
402.685
437.956
1.200
BTC
Frissít
Barcsay Jenő (1900-1988): Vihar. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 14×16 cm
10005.

Licitálható
Kikiáltási ár:
9 000 Ft
30.201
32.847
0.090
BTC
Frissít

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Hasznos információ:

Megtekintett kategóriák

Aktuális híreink

Aukciós vásárlói jutalék: 22%

296. aukció:
Elszámolás: május 9-től

297. aukció:
Elszámolás: május 23-tól
Fizetési határidő: május 19.

298. aukció:
Megtekintés: május 15-18 között;
Tételek átvétele: május 22-én, 10 órától;
Fizetési határidő: június 2;
Elszámolás: június 6-tól

27. Nagyárverés:
Megtekintés: május 15-25 között

  Eseménynaptár

  • Hétfő-Szerda: 10-17

© 2011-2017 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.
https://darabanth.com/hu/feltetelek/#privacy_policy