https://darabanth.com/

Fotó

Tételek száma: 256

1935 Kinszki Imre (1901-1945): Délelőtt a parkban, pecséttel jelzett, vintage fotóművészeti alkotás, 28x23 cm / Imre Kinszki (1901-1945): Morning in the park, vintage photo with artists stamp on the verso, 28x23 cm
11534.

1935 Kinszki Imre (1901-1945): Délelőtt a parkban, pecséttel jelzett, vintage fotóművészeti alkotás, 28x23 cm / Imre Kinszki (1901-1945): Morning in the park, vintage photo with artist's stamp on the verso, 28x23 cm

Nincs eladva
Kikiáltási ár:
200 000 Ft
671.141
729.927
0.667
BTC
cca 1935 Kinszki Imre (1901-1945): Vasárnapi ebéd, pecséttel jelzett, vintage fotóművészeti alkotás, 28,5x22,5 cm / Imre Kinszki (1901-1945): Sunday lunch, vintage photo with artists stamp on the verso, 28,5x22,5 cm
11535.

cca 1935 Kinszki Imre (1901-1945): Vasárnapi ebéd, pecséttel jelzett, vintage fotóművészeti alkotás, 28,5x22,5 cm / Imre Kinszki (1901-1945): Sunday lunch, vintage photo with artist's stamp on the verso, 28,5x22,5 cm

Nincs eladva
Kikiáltási ár:
200 000 Ft
671.141
729.927
0.667
BTC
cca 1930 Angelo (1894-1974): Királynő, vintage felvételről készült mai nagyítás, 25x18 cm / Angelo (1894-1974): Queen, modern copy of vintage photo, 25x18 cm
11536.

Nincs eladva
Kikiáltási ár:
1 400 Ft
4.698
5.109
0.005
BTC
cca 1910 Balogh Rudolf (1879-1944): Ismeretlen nő portréja. Ceruzával és Balogh Rudolf címkéjével jelzett nagyméretű vintage fotó kartonon. Fotó méret 17x22 cm
11537.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
16.779
18.248
0.017
BTC
cca 1936 Csík Ferenc (1894-1984): Játék, pecséttel jelzett vintage fotóművészeti alkotás, 24x18 cm
11538.

Kikiáltási ár:
4 200 Ft
14.094
15.328
0.014
BTC
Csókás Péter: Vintage fotóművészeti alkotás. pecséttel jelezve 18x25 cm
11539.

Nincs eladva
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
6.711
7.299
0.007
BTC

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Hasznos információ:

Megtekintett kategóriák

Aktuális híreink

Aukciós vásárlói jutalék: 22%

298. aukció:
Elszámolás: június 6-tól

299. aukció:
Elszámolás: június 20-tól
Fizetési határidő: június 16.

300. aukció:
Megtekintés: június 12 - 15 között;
Tételek átvétele: június 19-én, 10 órától;
Fizetési határidő: június 30;
Elszámolás: július 11-től

27. Nagyárverés:
Elszámolás: június 26-tól

  Eseménynaptár

  • Hétfő-Szerda: 10-17

© 2011-2017 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.
https://darabanth.com/hu/feltetelek/#privacy_policy