https://darabanth.com/

Grafikai mappák, folyóirat- és katalógusritkaságok

Tételek száma: 9

Farkasházy Miklós (1895-1964): 20 lino mappa. Linómetszet, papír, jelzett, 35×26 cm (20×), összesen: 20 db, Officina, én. Borító mappán szakadások.
10600.

Kikiáltási ár:
30 000 Ft
101.695
120.000
0.100
BTC
Gara Arnold (1882-1929): 10 db illusztráció Kleist: Marquise von O c. novellához. Rézkarc (próbanyomat), papír, jelzett, összesen: 11 db, 16×11,5 cm
10601.

Kikiáltási ár:
18 000 Ft
61.017
72.000
0.060
BTC
Marosán Gyula (1915 - 1996) - mappa, 11 lap a 20-ból (Toronto, 1967), linómetszet, Sorszámozott, összesen 50 példányban megjelent mappa. Mindegyik linómetszet mind szignált, 45 x 37 cm / Julius Marosan. Set of 11 lino-cuts (out of 50) Signed, numbered.
10602.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
67.797
80.000
0.067
BTC
Masereel, Frans (1889-1972): Danse Macabre. Bern, 1941. Herbert Lang, Sorszámozott 635/1000. 25 egészoldalas metszettel. Kiadói kartonálásban, gerinc leszakadt. / With 25 full page illustrations. Spine torn off. 25x34 cm
10603.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
40.678
48.000
0.040
BTC
Medgyes László (1892-?): Figurák mappa. Színes litográfia, papír, jelzett, 21×15 cm (10×), összesen: 10 db. Bp., 1917. Dick Manó. Összesen 120 számozott példány készült. Ez a példány a 97 számú.
10604.

Nincs eladva
Kikiáltási ár:
80 000 Ft
271.186
320.000
0.267
BTC
Simon János György (1894-1968): Autor dun bec de gaz [Egy gázlámpa körül]. Dessins a la pointe sur verre. Párizs, 1925. 11 db üvegkarc, papír, jelzettek, foltos mappában, 13×18 cm
10605.

Simon János György (1894-1968): Autor d'un bec de gaz [Egy gázlámpa körül]. Dessins a la pointe sur verre. Párizs, 1925. 11 db üvegkarc, papír, jelzettek, foltos mappában, 13×18 cm

Nincs eladva
Kikiáltási ár:
60 000 Ft
203.390
240.000
0.200
BTC

Aktuális híreink

Aukciós vásárlói jutalék: 22%

302. aukció:
Elszámolás: augusztus 8-tól;

303. aukció:
Fizetési határidő: augusztus 18;
Elszámolás: augusztus 22- től;

304. aukció:
Megtekintés: augusztus 14-17 között;
Tételek átvétele: augusztus 21-én, 10 órától;
Fizetési határidő: szeptember 1;
Elszámolás: szeptember 12-től

  Eseménynaptár

  • Hétfő-Szerda: 10-17

© 2011-2017 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.
https://darabanth.com/hu/feltetelek/#privacy_policy