https://darabanth.com/

Metszetek

Tételek száma: 52

Virgilius Solis (1514-1562): Két fametszet a Metamorhosesből (Frankfurt, 1581) / Woodcut from Ovids Metamorphoses, Frankfurt 1581. Virgil Solis 16x13 cm
11000.

Virgilius Solis (1514-1562): Két fametszet a Metamorhosesből (Frankfurt, 1581) / Woodcut from Ovid's Metamorphoses, Frankfurt 1581. Virgil Solis 16x13 cm

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
15 000 Ft
50.336
54.745
0.150
BTC
Frissít
1593 Várpalota és Veszprém ostromának rézmetszetű látképe. Johann Sibmacher munkája az ,,Ortelius HIstorische Beschreibung című műben jelent meg Wahre Contrafactur der Belegerung Palotta und Vesperin in Ungern. / 1593 Engraved image of Vespremand Palotta. 28x17 cm
11001.

Licitálható
Kikiáltási ár:
8 000 Ft
26.846
29.197
0.080
BTC
Frissít
XVI-XVII. század: Szentek ábrázolása, köztük Szent Margit. Fametszet. / Images of saints. Wood engraving from a calendar. 22x33 cm
11002.

Licitálható
Kikiáltási ár:
10 000 Ft
33.557
36.496
0.100
BTC
Frissít
cca 1600 Sereniss. Georgius Ragotzius Transsilvaniae Princeps / Rákóczi György (1593-1648) rézmetszetű mellképe / Ruler of Transylvania, Engraving. 12x16 cm
11003.

Licitálható
Kikiáltási ár:
12 000 Ft
40.268
43.796
0.120
BTC
Frissít
cca 1650 Gheyn, Guillaume de (1610-?): Az Öt érzék sorozatból: Hallás (Lovye), Tapintás (Latouchemant), 2 db rézmetszet, papír, jelzettek, paszpartuban, 30,5×38,5 cm /  cca 1650 Gheyn, Guillaume de (1610-?): From the Five Senses series: Lovye/Hearing; Latouchemant/Feeling, 2 pieces of copper etching, on paper, signed, in passepartout, 30,5×38,5 cm
11004.

cca 1650 Gheyn, Guillaume de (1610-?): Az 'Öt érzék" sorozatból: Hallás (L'ovye), Tapintás (Latouchemant), 2 db rézmetszet, papír, jelzettek, paszpartuban, 30,5×38,5 cm / cca 1650 Gheyn, Guillaume de (1610-?): From the "Five Senses" series: L'ovye/Hearing; Latouchemant/Feeling, 2 pieces of copper etching, on paper, signed, in passepartout, 30,5×38,5 cm

Licitálható
Kikiáltási ár:
7 000 Ft
23.490
25.547
0.070
BTC
Frissít
Zrínyi Miklós az 1663-64-es török elleni háborúban. Zrínyiújvár, Kanizsa és a horvát vidékeken vezetett hadjárata. Rézmetszet. / Graff Nicolaus von Serinj schlegt und Iagt die Turcken und Tartern wieder über Muhr den 17 November 1663. Count Zrinyis expedition against the Turks. Engraving. 31x18 cm
11005.

Zrínyi Miklós az 1663-64-es török elleni háborúban. Zrínyiújvár, Kanizsa és a horvát vidékeken vezetett hadjárata. Rézmetszet. / Graff Nicolaus von Serinj schlegt und Iagt die Turcken und Tartern wieder über Muhr den 17 November 1663. Count Zrinyi's expedition against the Turks. Engraving. 31x18 cm

Licitálható
Kikiáltási ár:
10 000 Ft
33.557
36.496
0.100
BTC
Frissít

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Hasznos információ:

Megtekintett kategóriák

Aktuális híreink

Aukciós vásárlói jutalék: 22%

296. aukció:
Elszámolás: május 9-től

297. aukció:
Elszámolás: május 23-tól
Fizetési határidő: május 19.

298. aukció:
Megtekintés: május 15-18 között;
Tételek átvétele: május 22-én, 10 órától;
Fizetési határidő: június 2;
Elszámolás: június 6-tól

27. Nagyárverés:
Megtekintés: május 15-25 között

  Eseménynaptár

  • Hétfő-Szerda: 10-17

© 2011-2017 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.
https://darabanth.com/hu/feltetelek/#privacy_policy