https://darabanth.com/

Metszetek

Tételek száma: 52

Virgilius Solis (1514-1562): Két fametszet a Metamorhosesből (Frankfurt, 1581) / Woodcut from Ovids Metamorphoses, Frankfurt 1581. Virgil Solis 16x13 cm
11000.

Virgilius Solis (1514-1562): Két fametszet a Metamorhosesből (Frankfurt, 1581) / Woodcut from Ovid's Metamorphoses, Frankfurt 1581. Virgil Solis 16x13 cm

Nincs eladva
Kikiáltási ár:
15 000 Ft
50.847
60.000
0.050
BTC
1593 Várpalota és Veszprém ostromának rézmetszetű látképe. Johann Sibmacher munkája az ,,Ortelius HIstorische Beschreibung című műben jelent meg Wahre Contrafactur der Belegerung Palotta und Vesperin in Ungern. / 1593 Engraved image of Vespremand Palotta. 28x17 cm
11001.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
27.119
32.000
0.027
BTC
XVI-XVII. század: Szentek ábrázolása, köztük Szent Margit. Fametszet. / Images of saints. Wood engraving from a calendar. 22x33 cm
11002.

Nincs eladva
Kikiáltási ár:
10 000 Ft
33.898
40.000
0.033
BTC
cca 1600 Sereniss. Georgius Ragotzius Transsilvaniae Princeps / Rákóczi György (1593-1648) rézmetszetű mellképe / Ruler of Transylvania, Engraving. 12x16 cm
11003.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
40.678
48.000
0.040
BTC
cca 1650 Gheyn, Guillaume de (1610-?): Az Öt érzék sorozatból: Hallás (Lovye), Tapintás (Latouchemant), 2 db rézmetszet, papír, jelzettek, paszpartuban, 30,5×38,5 cm /  cca 1650 Gheyn, Guillaume de (1610-?): From the Five Senses series: Lovye/Hearing; Latouchemant/Feeling, 2 pieces of copper etching, on paper, signed, in passepartout, 30,5×38,5 cm
11004.

cca 1650 Gheyn, Guillaume de (1610-?): Az 'Öt érzék" sorozatból: Hallás (L'ovye), Tapintás (Latouchemant), 2 db rézmetszet, papír, jelzettek, paszpartuban, 30,5×38,5 cm / cca 1650 Gheyn, Guillaume de (1610-?): From the "Five Senses" series: L'ovye/Hearing; Latouchemant/Feeling, 2 pieces of copper etching, on paper, signed, in passepartout, 30,5×38,5 cm

Nincs eladva
Kikiáltási ár:
7 000 Ft
23.729
28.000
0.023
BTC
Zrínyi Miklós az 1663-64-es török elleni háborúban. Zrínyiújvár, Kanizsa és a horvát vidékeken vezetett hadjárata. Rézmetszet. / Graff Nicolaus von Serinj schlegt und Iagt die Turcken und Tartern wieder über Muhr den 17 November 1663. Count Zrinyis expedition against the Turks. Engraving. 31x18 cm
11005.

Zrínyi Miklós az 1663-64-es török elleni háborúban. Zrínyiújvár, Kanizsa és a horvát vidékeken vezetett hadjárata. Rézmetszet. / Graff Nicolaus von Serinj schlegt und Iagt die Turcken und Tartern wieder über Muhr den 17 November 1663. Count Zrinyi's expedition against the Turks. Engraving. 31x18 cm

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
33.898
40.000
0.033
BTC

Megtekintett kategóriák

Aktuális híreink

Aukciós vásárlói jutalék: 22%

302. aukció:
Elszámolás: augusztus 8-tól;

303. aukció:
Fizetési határidő: augusztus 18;
Elszámolás: augusztus 22- től;

304. aukció:
Megtekintés: augusztus 14-17 között;
Tételek átvétele: augusztus 21-én, 10 órától;
Fizetési határidő: szeptember 1;
Elszámolás: szeptember 12-től

  Eseménynaptár

  • Hétfő-Szerda: 10-17

© 2011-2017 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.
https://darabanth.com/hu/feltetelek/#privacy_policy