https://darabanth.com/

Metszetek

Tételek száma: 52

Virgilius Solis (1514-1562): Két fametszet a Metamorhosesből (Frankfurt, 1581) / Woodcut from Ovids Metamorphoses, Frankfurt 1581. Virgil Solis 16x13 cm
11000.

Virgilius Solis (1514-1562): Két fametszet a Metamorhosesből (Frankfurt, 1581) / Woodcut from Ovid's Metamorphoses, Frankfurt 1581. Virgil Solis 16x13 cm

Nincs eladva
Kikiáltási ár:
15 000 Ft
50.336
54.745
0.050
BTC
1593 Várpalota és Veszprém ostromának rézmetszetű látképe. Johann Sibmacher munkája az ,,Ortelius HIstorische Beschreibung című műben jelent meg Wahre Contrafactur der Belegerung Palotta und Vesperin in Ungern. / 1593 Engraved image of Vespremand Palotta. 28x17 cm
11001.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
26.846
29.197
0.027
BTC
XVI-XVII. század: Szentek ábrázolása, köztük Szent Margit. Fametszet. / Images of saints. Wood engraving from a calendar. 22x33 cm
11002.

Nincs eladva
Kikiáltási ár:
10 000 Ft
33.557
36.496
0.033
BTC
cca 1600 Sereniss. Georgius Ragotzius Transsilvaniae Princeps / Rákóczi György (1593-1648) rézmetszetű mellképe / Ruler of Transylvania, Engraving. 12x16 cm
11003.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
40.268
43.796
0.040
BTC
cca 1650 Gheyn, Guillaume de (1610-?): Az Öt érzék sorozatból: Hallás (Lovye), Tapintás (Latouchemant), 2 db rézmetszet, papír, jelzettek, paszpartuban, 30,5×38,5 cm /  cca 1650 Gheyn, Guillaume de (1610-?): From the Five Senses series: Lovye/Hearing; Latouchemant/Feeling, 2 pieces of copper etching, on paper, signed, in passepartout, 30,5×38,5 cm
11004.

cca 1650 Gheyn, Guillaume de (1610-?): Az 'Öt érzék" sorozatból: Hallás (L'ovye), Tapintás (Latouchemant), 2 db rézmetszet, papír, jelzettek, paszpartuban, 30,5×38,5 cm / cca 1650 Gheyn, Guillaume de (1610-?): From the "Five Senses" series: L'ovye/Hearing; Latouchemant/Feeling, 2 pieces of copper etching, on paper, signed, in passepartout, 30,5×38,5 cm

Nincs eladva
Kikiáltási ár:
7 000 Ft
23.490
25.547
0.023
BTC
Zrínyi Miklós az 1663-64-es török elleni háborúban. Zrínyiújvár, Kanizsa és a horvát vidékeken vezetett hadjárata. Rézmetszet. / Graff Nicolaus von Serinj schlegt und Iagt die Turcken und Tartern wieder über Muhr den 17 November 1663. Count Zrinyis expedition against the Turks. Engraving. 31x18 cm
11005.

Zrínyi Miklós az 1663-64-es török elleni háborúban. Zrínyiújvár, Kanizsa és a horvát vidékeken vezetett hadjárata. Rézmetszet. / Graff Nicolaus von Serinj schlegt und Iagt die Turcken und Tartern wieder über Muhr den 17 November 1663. Count Zrinyi's expedition against the Turks. Engraving. 31x18 cm

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
33.557
36.496
0.033
BTC

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Hasznos információ:

Megtekintett kategóriák

Aktuális híreink

Aukciós vásárlói jutalék: 22%

298. aukció:
Elszámolás: június 6-tól

299. aukció:
Elszámolás: június 20-tól
Fizetési határidő: június 16.

300. aukció:
Megtekintés: június 12 - 15 között;
Tételek átvétele: június 19-én, 10 órától;
Fizetési határidő: június 30;
Elszámolás: július 11-től

27. Nagyárverés:
Elszámolás: június 26-tól

  Eseménynaptár

  • Hétfő-Szerda: 10-17

© 2011-2017 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.
https://darabanth.com/hu/feltetelek/#privacy_policy