https://darabanth.com/

Műtárgy, antikvitás

Tételek száma: 31

Antik ezüst (Ag.) borítású toilette tükör, fa hátlappal, jelzett (1865), mesterjeggyel, támasztórésszel, pótolt tükörrel, hiányzó szögekkel kis horpadással, monogrammal. A HR monogram Navratilné Hegedüs Rózsikát, Jókai Mór unokahúgát jelőli, akinek apja Hegedűs Sándor (1875-1953) író, miniszter. 47×45 cm / Antique silver mirror with hallmark
11067.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
190 000 Ft
637.584
693.431
0.633
BTC
Frissít
Tevan Margit (1901-1978): Talpas kínálótál, kecske figurákkal, vörösréz, jelzett, m:10 cm, d:17 cm
11068.

Licitálható
Kikiáltási ár:
20 000 Ft
67.114
72.993
0.067
BTC
21
Frissít
Háború előtti bányász díszkabát kiváló és hiánytalan állapotban. jelzés nélkül. / Pre-war miner uniform for special occassions in complete and flawless condition.
11069.

Licitálható
Kikiáltási ár:
36 000 Ft
120.805
131.387
0.120
BTC
Frissít
XX. sz. eleje. Szecessziós asztali lámpa. réz testtel, porcelán foglalattal, eredeti üvegbúrával, új elektromos vezetékkel / Art Nouveau table lamp with original glass, new wire. 34 cm
11070.

Licitálható
Kikiáltási ár:
24 000 Ft
80.537
87.591
0.080
BTC
Frissít
Tajtékpipa, ezüst (Ag.) áttört fejjel, homlokán Kossuth faragott arcképével, a csapillesztésnél Martiny felirattal, jelzett, bőrtokban, 14×9 cm /  Meerschaum pipe with silver (Ag.) head, with a carved Kossuth-portrait on it, with an inscription (Martiny) at the mortise, with hallmark, in leather case, 14×9 cm
11071.

Tajtékpipa, ezüst (Ag.) áttört fejjel, homlokán Kossuth faragott arcképével, a csapillesztésnél "Martiny" felirattal, jelzett, bőrtokban, 14×9 cm / Meerschaum pipe with silver (Ag.) head, with a carved Kossuth-portrait on it, with an inscription ("Martiny") at the mortise, with hallmark, in leather case, 14×9 cm

Licitálható
Kikiáltási ár:
15 000 Ft
50.336
54.745
0.050
BTC
Frissít
Kétrészes fa pipa szárral, fém fejjel, jelzett (Gora Trade Mark), m: 23,5 cm /  Wooden pipe with metal head, with hallmark (Gora Trade Mark), with stem, h: 23,5 cm
11072.

Kétrészes fa pipa szárral, fém fejjel, jelzett ("Gora Trade Mark"), m: 23,5 cm / Wooden pipe with metal head, with hallmark ("Gora Trade Mark"), with stem, h: 23,5 cm

Licitálható
Kikiáltási ár:
9 000 Ft
30.201
32.847
0.030
BTC
Frissít

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Hasznos információ:

Megtekintett kategóriák

Aktuális híreink

Irodánk május 29-én ZÁRVA tart!

Aukciós vásárlói jutalék:
22%

297. aukció:
Elszámolás: május 23-tól

298. aukció:
Elszámolás: június 6-tól
Fizetési határidő: június 2.

299. aukció:
Megtekintés: május 30 - június 1 között;
Tételek átvétele: június 6-án, 10 órától;
Fizetési határidő: június 16;
Elszámolás: június 20-tól

27. Nagyárverés:
Megtekintés: május 15-25 között
Tételek átvétele: május 30-án, 10 órától

  Eseménynaptár

  • Hétfő-Szerda: 10-17

© 2011-2017 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.
https://darabanth.com/hu/feltetelek/#privacy_policy

A Nagyárverés ideje alatt itt követheti a teremárverésen éppen kikiáltás alatt lévő tételeket.