https://darabanth.com/

Porcelán

Tételek száma: 10

Antik Herendi áttört falú díszváza, kézzel festett, jelzett, kopott aranyozással, m: 23 cm /  Antique Herendi vase with pierced side, handpainted, with hallmark, h: 23 cm
11142.

Kikiáltási ár:
110 000 Ft
372.881
440.000
0.367
BTC
11
Antik Herendi áttört szélű dísztál, kézzel festett tájképpel, jelzett (1868), enyhén kopott aranyozással, d: 25 cm /  Antique Herendi plate, pierced, handpainted, with hallmark, d: 25 cm
11143.

Kikiáltási ár:
110 000 Ft
372.881
440.000
0.367
BTC
18
Herendi Apponyi mintás négy karú gyertyatartó párban (2db), kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:21,5 cm (2×) /Pair of candlesticks, handpainted Herend
11145.

Kikiáltási ár:
28 000 Ft
94.915
112.000
0.093
BTC
11
Herendi Viktória mintás hármas kínáló, Koi hal figurával a közepén, kopott aranyozás, jelzett, 44×40 cm, m:24 cm /  Herendi serving dish, handpainted, with hallmark, 44×40 cm, h: 24 cm
11146.

Kikiáltási ár:
80 000 Ft
271.186
320.000
0.267
BTC
Herendi Eszterházy mintás padlóváza, áttört közép résszel, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:51 cm /  Herendi floor vase with pierced middle section, handpainted, with hallmark, h: 51 cm
11147.

Kikiáltási ár:
70 000 Ft
237.288
280.000
0.233
BTC
cca 1910 Zsolnay incselkedők, ökörvér mázas fehércserép, jelzett ( domború körpecséttel, 8285 - ös formaszámmal) tervező: NM monogrammal jelzett (Kapás Nagy Mihály), nagyon apró mázhibával, m: 32 cm /  cca 1910 Zsolnay oxblood red figures, designed by Mihály Kapás Nagy, in good condition, h: 32 cm
11148.

cca 1910 Zsolnay incselkedők, ökörvér mázas fehércserép, jelzett ( domború körpecséttel, "8285" - ös formaszámmal) tervező: "NM" monogrammal jelzett (Kapás Nagy Mihály), nagyon apró mázhibával, m: 32 cm / cca 1910 Zsolnay oxblood red figures, designed by Mihály Kapás Nagy, in good condition, h: 32 cm

Kikiáltási ár:
90 000 Ft
305.085
360.000
0.300
BTC

Megtekintett kategóriák

Aktuális híreink

Aukciós vásárlói jutalék: 22%

302. aukció:
Elszámolás: augusztus 8-tól;

303. aukció:
Fizetési határidő: augusztus 18;
Elszámolás: augusztus 22- től;

304. aukció:
Megtekintés: augusztus 14-17 között;
Tételek átvétele: augusztus 21-én, 10 órától;
Fizetési határidő: szeptember 1;
Elszámolás: szeptember 12-től

  Eseménynaptár

  • Hétfő-Szerda: 10-17

© 2011-2017 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.
https://darabanth.com/hu/feltetelek/#privacy_policy