https://darabanth.com/

Porcelán

Tételek száma: 10

Antik Herendi áttört falú díszváza, kézzel festett, jelzett, kopott aranyozással, m: 23 cm /  Antique Herendi vase with pierced side, handpainted, with hallmark, h: 23 cm
11142.

Kikiáltási ár:
110 000 Ft
369.128
401.460
0.367
BTC
11
Antik Herendi áttört szélű dísztál, kézzel festett tájképpel, jelzett (1868), enyhén kopott aranyozással, d: 25 cm /  Antique Herendi plate, pierced, handpainted, with hallmark, d: 25 cm
11143.

Kikiáltási ár:
110 000 Ft
369.128
401.460
0.367
BTC
18
Herendi Apponyi mintás négy karú gyertyatartó párban (2db), kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:21,5 cm (2×) /Pair of candlesticks, handpainted Herend
11145.

Kikiáltási ár:
28 000 Ft
93.960
102.190
0.093
BTC
11
Herendi Viktória mintás hármas kínáló, Koi hal figurával a közepén, kopott aranyozás, jelzett, 44×40 cm, m:24 cm /  Herendi serving dish, handpainted, with hallmark, 44×40 cm, h: 24 cm
11146.

Nincs eladva
Kikiáltási ár:
80 000 Ft
268.456
291.971
0.267
BTC
Herendi Eszterházy mintás padlóváza, áttört közép résszel, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:51 cm /  Herendi floor vase with pierced middle section, handpainted, with hallmark, h: 51 cm
11147.

Kikiáltási ár:
70 000 Ft
234.899
255.474
0.233
BTC
cca 1910 Zsolnay incselkedők, ökörvér mázas fehércserép, jelzett ( domború körpecséttel, 8285 - ös formaszámmal) tervező: NM monogrammal jelzett (Kapás Nagy Mihály), nagyon apró mázhibával, m: 32 cm /  cca 1910 Zsolnay oxblood red figures, designed by Mihály Kapás Nagy, in good condition, h: 32 cm
11148.

cca 1910 Zsolnay incselkedők, ökörvér mázas fehércserép, jelzett ( domború körpecséttel, "8285" - ös formaszámmal) tervező: "NM" monogrammal jelzett (Kapás Nagy Mihály), nagyon apró mázhibával, m: 32 cm / cca 1910 Zsolnay oxblood red figures, designed by Mihály Kapás Nagy, in good condition, h: 32 cm

Kikiáltási ár:
90 000 Ft
302.013
328.467
0.300
BTC

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Hasznos információ:

Megtekintett kategóriák

Aktuális híreink

Aukciós vásárlói jutalék: 22%

298. aukció:
Elszámolás: június 6-tól

299. aukció:
Elszámolás: június 20-tól
Fizetési határidő: június 16.

300. aukció:
Megtekintés: június 12 - 15 között;
Tételek átvétele: június 19-én, 10 órától;
Fizetési határidő: június 30;
Elszámolás: július 11-től

27. Nagyárverés:
Elszámolás: június 26-tól

  Eseménynaptár

  • Hétfő-Szerda: 10-17

© 2011-2017 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.
https://darabanth.com/hu/feltetelek/#privacy_policy