https://darabanth.com/

Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 63

Zrínyi Miklós: Zrínyinek Minden Munkaji I-II. kötet. (Egybekötve.) Kiadta Kazinczy Ferenc. Pest, 1817, Trattner János Tamás, 1 t. (Zrínyi Miklós rézmetszetű portréja)+189+3 p.+ 1 t. (Zrínyi Péter rézmetszetű portréja)+205 p. Első kiadás. Korabeli kopottas papírkötés, a II.kötetben egy-két helyen bejelölésekkel, aláhúzással, az utosló lapon kis hiányal, de a szöveg teljes, az utolsó lapon, és a hátsó kötéstáblán korabeli bejegyzéssel.
15313.

Kikiáltási ár:
18 000 Ft
61.017
72.000
0.060
BTC
Dorell Jósef (William Darell):  Istenes jóságra, és szerentsés bóldog életre oktatott nemes aszszony. Utóbb pedig: A hadi és udvari embereket néző köz-beszédek.+Istenes jóságra, és szerentsés bóldog életre oktatott nemes ember. (Egybe kötve.) Fordította Faludi Ferenc. Nagyszombat, 1748, Akadémia-ny.,8+232+236 p. Első kiadás. Későbbi átkötött papírkötés, kissé kopottas borítóval, gerinccel, az egyik oldal javított. (232 p.), kétszínnyomású címlapokkal.
15314.

Dorell Jósef (William Darell): Istenes jóságra, és szerentsés bóldog életre oktatott nemes aszszony. Utóbb pedig: A' hadi és udvari embereket néző köz-beszédek.+Istenes jóságra, és szerentsés bóldog életre oktatott nemes ember. (Egybe kötve.) Fordította Faludi Ferenc. Nagyszombat, 1748, Akadémia-ny.,8+232+236 p. Első kiadás. Későbbi átkötött papírkötés, kissé kopottas borítóval, gerinccel, az egyik oldal javított. (232 p.), kétszínnyomású címlapokkal.

Nincs eladva
Kikiáltási ár:
30 000 Ft
101.695
120.000
0.100
BTC
Karinthy Frigyes: Tanár úr kérem. Aláírt példány! Budapest, é.n., Dick Manó Kiadása aranyozott egészvászon sorozatkötésben, jó állapotban.
15315.

Kikiáltási ár:
16 000 Ft
54.237
64.000
0.053
BTC
18
Tagore, Rabindranath: Az élet megismerése (Sadhana). [Bp.], [1921], Révai (Mesterművek). Számozott (50/200). Díszes félbőr kötésben, jó állapotban. /  Numbered (50/200). Half leather binding, in good condition.
15316.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
10.169
12.000
0.010
BTC
17
Tamási Áron: Rügyek és reménység. Bp., 1936, Révai. Kiadói illusztrált előzéklappal, kissé foltos borítóval, sérült gerinccel, foltos szennylapokkal, intézményi bélyegzővel. A szerző, Tamási Áron által Dr. Grósz Frigyes főorvosnak dedikált példány.
15317.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
27.119
32.000
0.027
BTC
21
15318.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
33.898
40.000
0.033
BTC

Megtekintett kategóriák

Aktuális híreink

Aukciós vásárlói jutalék: 22%

302. aukció:
Elszámolás: augusztus 8-tól;

303. aukció:
Fizetési határidő: augusztus 18;
Elszámolás: augusztus 22- től;

304. aukció:
Megtekintés: augusztus 14-17 között;
Tételek átvétele: augusztus 21-én, 10 órától;
Fizetési határidő: szeptember 1;
Elszámolás: szeptember 12-től

  Eseménynaptár

  • Hétfő-Szerda: 10-17

© 2011-2017 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.
https://darabanth.com/hu/feltetelek/#privacy_policy