https://darabanth.com/

Folyamatos online aukciók

Könyvek: Építészet, művészet

Tételek száma: 21

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
Pogány Móric: Dreams of an Architect. Max Reinhardt előszavával. Leipsic-Berlin-Vienna, (1926), Frederic Ernest Huebsch, 11+39 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, ex libris-szel, angol nyelven. A szerző, Pogány Móric (1878-1942) által dedikált példány./ Linen-binding, in English language. Dedicated by the author.
15216.
 

Pogány Móric: Dreams of an Architect. Max Reinhardt előszavával. Leipsic-Berlin-Vienna, (1926), Frederic Ernest Huebsch, 11+39 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, ex libris-szel, angol nyelven. A szerző, Pogány Móric (1878-1942) által dedikált példány./ Linen-binding, in English language. Dedicated by the author.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
30 000 Ft
100.671
EUR
,
109.489
USD
,
0.300
BTC
Ajánlatok száma:
1
Frissít
Eisler Max.:Österreichische Werkkultur. Herausgegeben vom österreichischen Werkbund. Co. GmbH. Wien. 1916. Kunstverlag Anton Schroll &, Co. Javított papírkötésben / In restored paper binding.
15217.
 

Eisler Max.:Österreichische Werkkultur. Herausgegeben vom österreichischen Werkbund. Co. GmbH. Wien. 1916. Kunstverlag Anton Schroll &, Co. Javított papírkötésben / In restored paper binding.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
16.779
EUR
,
18.248
USD
,
0.050
BTC
Ajánlatok száma:
0
Frissít
Innen-Dekoration. XL. Jahrgang. Sonderdruck: Ludwig Kozma, Budapest. Darmstadt, 1929. Dr. Alexander Koch. (40)p. Egészoldalas (1 színes) táblákkal és szövegközti képekkel. Kiadói papírborítóban. A német újság Kozma Lajos különszáma. Papírborítóban, sarkok gyűröttek. / Paperbinding, in German.
15218.
 

Innen-Dekoration. XL. Jahrgang. Sonderdruck: Ludwig Kozma, Budapest. Darmstadt, 1929. Dr. Alexander Koch. (40)p. Egészoldalas (1 színes) táblákkal és szövegközti képekkel. Kiadói papírborítóban. A német újság Kozma Lajos különszáma. Papírborítóban, sarkok gyűröttek. / Paperbinding, in German.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
9 000 Ft
30.201
EUR
,
32.847
USD
,
0.090
BTC
Ajánlatok száma:
1
Frissít
Langl József: Képek a történelemhez.  A legnevezetesebb korszakalkotó építészeti műemlékek gyűjteménye. Kézikiadás 62 szinnyomatu képpel sépia modorban magyarázó szöveggel. Bp., (1894.) Hölzel és Társa. 2 sztl.lev. 61 kőnyomatos t. (építészeti műemlékek) 120 p. Kiadói festett, illusztrált egészvászon kötésben, festett lapszélekkel, könyvjelzővel. Rendkívül ritka, nagyon szép állapotú könyv.
15219.
 

Langl József: Képek a történelemhez. A legnevezetesebb korszakalkotó építészeti műemlékek gyűjteménye. Kézikiadás 62 szinnyomatu képpel sépia modorban magyarázó szöveggel. Bp., (1894.) Hölzel és Társa. 2 sztl.lev. 61 kőnyomatos t. (építészeti műemlékek) 120 p. Kiadói festett, illusztrált egészvászon kötésben, festett lapszélekkel, könyvjelzővel. Rendkívül ritka, nagyon szép állapotú könyv.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
50 000 Ft
167.785
EUR
,
182.482
USD
,
0.500
BTC
Ajánlatok száma:
0
Frissít
Orbán Ferenc: Családi ház tervezése. Az építészetről a közönséghez. Bp., 1931, Élet Irodalmi és Nyomda Rt., 106 l.+2 sztl. lev. Átkötött aranyozott gerincű félvászon-kötés, felragasztott képpel, fekete-fehér fotókkal illusztrált. A szerző, Orbán Ferenc (1874-1961) által dedikált! Ritka! Jó állapotban.
15220.
 

Orbán Ferenc: Családi ház tervezése. Az építészetről a közönséghez. Bp., 1931, "Élet" Irodalmi és Nyomda Rt., 106 l.+2 sztl. lev. Átkötött aranyozott gerincű félvászon-kötés, felragasztott képpel, fekete-fehér fotókkal illusztrált. A szerző, Orbán Ferenc (1874-1961) által dedikált! Ritka! Jó állapotban.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
10 000 Ft
33.557
EUR
,
36.496
USD
,
0.100
BTC
Ajánlatok száma:
0
Frissít
Tóth János: Így épít a vasi nép. Szombathely, 1938. Vasi Szemle. (Martineum Könyvny.) 163 szövegközti és egészoldalas képpel, alaprajzzal. Német, francia és angol nyelvű bevezetéssel.Dedikált példány! Borítón folt.
15221.
 

Tóth János: Így épít a vasi nép. Szombathely, 1938. Vasi Szemle. (Martineum Könyvny.) 163 szövegközti és egészoldalas képpel, alaprajzzal. Német, francia és angol nyelvű bevezetéssel.Dedikált példány! Borítón folt.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Licitálható
Kikiáltási ár:
3 200 Ft
10.738
EUR
,
11.679
USD
,
0.032
BTC
Ajánlatok száma:
4
Frissít

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Hasznos információ:

Kérjük, használja a frissítés gombot az ajánlatbeviteli mező mellett, ha az aktuális állást akarja látni. Az oldal nem frissül magától!

Megtekintett kategóriák

Aktuális híreink

Aukciós vásárlói jutalék: 22%

296. aukció:
Elszámolás: május 9-től

297. aukció:
Elszámolás: május 23-tól
Fizetési határidő: május 19.

298. aukció:
Megtekintés: május 15-18 között;
Tételek átvétele: május 22-én, 10 órától;
Fizetési határidő: június 2;
Elszámolás: június 6-tól

27. Nagyárverés:
Megtekintés: május 15-25 között



 

  Eseménynaptár

További oldal navigáció

Elérhetőség

Nyitva tartás

  • Hétfő-Szerda: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Oldalaink

© 2011-2017 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://darabanth.com/hu/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Élő közvetítés