https://darabanth.com/

Könyvek: Judaika

Tételek száma: 2

Hagada. Egy Lipótvárosi vacsora története. Az Ojság Könyvtára 1. Bp., 1921, Az Ojság, 64 p. Átkötött egészvászon-kötés, két lap sarka javított, rajzokkal gazdagon illusztrált, ex libris-szel. Ritka!
15270.

Nincs eladva
Kikiáltási ár:
12 000 Ft
40.678
48.000
0.040
BTC
Henry Ford: A nemzetközi zsidó I-II. (Egyben.) Bp., 1926, Stádium. Kiadói papírkötés, kissé sérült gerinccel, egy-két felvágatlan lappal./ Paperbinding, with slightly damaged spine, in Hungarian.
15271.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
27.119
32.000
0.027
BTC

Megtekintett kategóriák

Aktuális híreink

Aukciós vásárlói jutalék: 22%

302. aukció:
Elszámolás: augusztus 8-tól;

303. aukció:
Fizetési határidő: augusztus 18;
Elszámolás: augusztus 22- től;

304. aukció:
Megtekintés: augusztus 14-17 között;
Tételek átvétele: augusztus 21-én, 10 órától;
Fizetési határidő: szeptember 1;
Elszámolás: szeptember 12-től

  Eseménynaptár

  • Hétfő-Szerda: 10-17

© 2011-2017 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.
https://darabanth.com/hu/feltetelek/#privacy_policy