https://darabanth.com/

Könyvek: Sport, sakk, hegymászás

Tételek száma: 5

Der Radfahrsport in Bild und Wort. Vorw. v. Hans-Erhard Lessing. Leipzig, 1897. Weber. 104 képpel. Kissé ázott egészvászon kötésben. A kerékpársport egyik alapmunkája. / With 104 illustrations. In slightly soaked Full linen binding.
15201.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
13.559
16.000
0.013
BTC
9
Dr. Mező Ferenc: The Stockholm Olympiad. 1912 LOlympiade de Stockholm. 1912 Hungarian Olympic Library. Bp., 1955, Magyar Olimpiai Bizottság, 63 p. Kiadói papírkötés, szakadt gerinccel, francia és angol nyelven./ Paperbinding, with damaged spine, in French and English language.
15202.

Dr. Mező Ferenc: The Stockholm Olympiad. 1912 L'Olympiade de Stockholm. 1912 Hungarian Olympic Library. Bp., 1955, Magyar Olimpiai Bizottság, 63 p. Kiadói papírkötés, szakadt gerinccel, francia és angol nyelven./ Paperbinding, with damaged spine, in French and English language.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
3.390
4.000
0.003
BTC
Das Goldene Buch des Renn-, Reit-, und Traber-sport. Szerk.: Alexander Duschnitz, Anton Prinz, Joseph Löffler. Wien, 1904, Selbstverlag (magánkiadás).II., 80p, IV., 36p. I., 102p., IV. 900 illusztrációval és 18 egészoldalas táblával. (11 van meg belőle). Gazdag szövegközti és egészoldalas fekete-fehér képanyaggal, szecessziós illusztrációkkal. Kiadói szecessziós félvászon-kötés, megviselt állapotban, kopottas borítóval, javított gerinccel, néhány lapszélén javítással, két lapon lapközepi hiánnyal, katonai jellegű bejegyzésekkel néhány képnél, valamint névbejegyzéssel: Erdei István Mezőhegyes 1950 Méntelep (Mezőhegyesi Ménesbirtok), német nyelven. Német nyelvű könyv az osztrák-magyar lovassoportról, számos katonai és magyar vonatkozással. / Large book about horse-riding, racing and breeding. Half-linen-binding, damaged, 7 full sized tables are missing. in German.
15203.

Nincs eladva
Kikiáltási ár:
28 000 Ft
94.915
112.000
0.093
BTC
Matolay Elek: Tornazsebkönyv. A tornászat német-magyar műszótárával. Pest, 1869, Rudnyánszky Béla, 197 p. Átkötött aranyozott gerincű félvászon kötés, kissé kopottas borítóval, intézményi bélyegzővel. Jó állapotban.
15204.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
10.169
12.000
0.010
BTC
Byssz Róbert Sportkarikaturái. Bp., 1932, Kalász-ny.  Kiadói, zsínórral füzött egészvászon-kötés.  Készült összesen 300 példányban, a fenti a 181. számú, aláírt, kézzel számozott, keltezett példány. Jó állapotban.
15205.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
33.898
40.000
0.033
BTC

Megtekintett kategóriák

Aktuális híreink

Aukciós vásárlói jutalék: 22%

302. aukció:
Elszámolás: augusztus 8-tól;

303. aukció:
Fizetési határidő: augusztus 18;
Elszámolás: augusztus 22- től;

304. aukció:
Megtekintés: augusztus 14-17 között;
Tételek átvétele: augusztus 21-én, 10 órától;
Fizetési határidő: szeptember 1;
Elszámolás: szeptember 12-től

  Eseménynaptár

  • Hétfő-Szerda: 10-17

© 2011-2017 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.
https://darabanth.com/hu/feltetelek/#privacy_policy