Badacsonyi Sándor (1949-): Reggel. Olaj, fa, szép keretben, 36×81 cm https://www.darabanth.com/hu/nagyaukcio/16/kategoriak~Mutargy-papirregiseg/Festmenyek-es-grafikak~4987/Badacsonyi-Sandor-1949-Reggel-Olaj-fa-szep-keretben-36C39781-cm~II694304
694304
16
95000
Kikiáltási ár:
95 000 Ft 256,76 EUR , 279,41 USD
Leírás: Badacsonyi Sándor (1949-): Reggel. Olaj, fa, szép keretben, 36×81 cm
: vörös_iván