Bihari Sándor (1947-): Női akt. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett ke... https://www.darabanth.com/hu/nagyaukcio/16/kategoriak~Mutargy-papirregiseg/Festmenyek-es-grafikak~4987/Bihari-Sandor-1947-Noi-akt-Akvarell-papir-jelzett-uvegezett-keretben-70C39733-cm~II699696
699696
10005
16
Leírás: Bihari Sándor (1947-): Női akt. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett keretben, 70×33 cm
: vörös_iván