Derkovits Gyula (1894-1934): Pandamonium. 1920. teljes mappa, 12 lap,... https://www.darabanth.com/hu/nagyaukcio/16/kategoriak~Mutargy-papirregiseg/Festmenyek-es-grafikak~4987/Derkovits-Gyula-1894-1934-Pandamonium-1920-teljes-mappa-12-lap-litografia-300248-elolapon~II698544
698544
10013
16
80000
Kikiáltási ár:
80 000 Ft 216,22 EUR , 235,29 USD
Leírás: Derkovits Gyula (1894-1934): Pandamonium. 1920. teljes mappa, 12 lap, litográfia 300/248, előlapon szignálva, (sarkain sérült)
: tánczos_gábor