Drégely László (1932-1990): Üzenet. Vegyes technika, selyem-farost, je... https://www.darabanth.com/hu/nagyaukcio/16/kategoriak~Mutargy-papirregiseg/Festmenyek-es-grafikak~4987/Dregely-Laszlo-1932-1990-Uzenet-Vegyes-technika-selyem-farost-jelzett-keretben-37C39728-cm~II697550
697550
10016
16
Kikiáltási ár:
20 000 Ft 53,05 EUR , 57,14 USD
Leírás: Drégely László (1932-1990): Üzenet. Vegyes technika, selyem-farost, jelzett, keretben, 37×28 cm
: tánczos_gábor