Herman Lipót (1884-1972): Kerti mulatság. Ceruza, papír, jelzett, üveg... https://www.darabanth.com/hu/nagyaukcio/16/kategoriak~Mutargy-papirregiseg/Festmenyek-es-grafikak~4987/Herman-Lipot-1884-1972-Kerti-mulatsag-Ceruza-papir-jelzett-uvegezett-keretben-26-5x26-5c~II617586
617586
10022
16
14000
Leírás: Herman Lipót (1884-1972): Kerti mulatság. Ceruza, papír, jelzett, üvegezett keretben, 26,5x26,5cm
: Sys