Kernstok Károly (1873-1940): Tanulmányok. Tus, papír (mindkét oldalon)... https://www.darabanth.com/hu/nagyaukcio/16/kategoriak~Mutargy-papirregiseg/Festmenyek-es-grafikak~4987/Kernstok-Karoly-1873-1940-Tanulmanyok-Tus-papir-mindket-oldalon-jelzett-uvegezett-kere~II617547
617547
10027
16
24000
Kikiáltási ár:
24 000 Ft 63,66 EUR , 68,57 USD
Leírás: Kernstok Károly (1873-1940): Tanulmányok. Tus, papír (mindkét oldalon), jelzett, üvegezett keretben, 70×50 cm
: Sys