Koszkol Jenő (1868-1935): Duna part Vácnál. Akvarell, papír, üvegezett... https://www.darabanth.com/hu/nagyaukcio/16/kategoriak~Mutargy-papirregiseg/Festmenyek-es-grafikak~4987/Koszkol-Jeno-1868-1935-Duna-part-Vacnal-Akvarell-papir-uvegezett-keretben-34C39740-cm~II682348
682348
10034
16
22000
Leírás: Koszkol Jenő (1868-1935): Duna part Vácnál. Akvarell, papír, üvegezett keretben 34×40 cm
: tánczos_gábor