Olgyai Viktor (1870-1929): Téli erdő. Rézkarc, papír, jelzett, üvegeze... https://www.darabanth.com/hu/nagyaukcio/16/kategoriak~Mutargy-papirregiseg/Festmenyek-es-grafikak~4987/Olgyai-Viktor-1870-1929-Teli-erdo-Rezkarc-papir-jelzett-uvegezett-keretben-24C39722-cm~II697813
697813
10046
16
Leírás: Olgyai Viktor (1870-1929): Téli erdő. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 24×22 cm
: vörös_iván