Pállya Celesztin (1864-1948):Vásári jelenet. Olaj, fa, jelzett, 12×17... https://www.darabanth.com/hu/nagyaukcio/16/kategoriak~Mutargy-papirregiseg/Festmenyek-es-grafikak~4987/Pallya-Celesztin-1864-1948Vasari-jelenet-Olaj-fa-jelzett-12C39717-cm~II697791
697791
10048
16
Leírás: Pállya Celesztin (1864-1948):Vásári jelenet. Olaj, fa, jelzett, 12×17 cm
: deák_fruzsina