Pólya Tibor (1886-1937): A jóképű fiatalember. Vegyes technika, papír,... https://www.darabanth.com/hu/nagyaukcio/16/kategoriak~Mutargy-papirregiseg/Festmenyek-es-grafikak~4987/Polya-Tibor-1886-1937-A-jokepu-fiatalember-Vegyes-technika-papir-jelzett-keretben-25C39718~II697468
697468
10052
16
Leírás: Pólya Tibor (1886-1937): A jóképű fiatalember. Vegyes technika, papír, jelzett, keretben 25×18 cm
: vörös_iván