Ranko Radović (1935-2006) Le Chavalier caché. Rézkarc 62/90, papír, je... https://www.darabanth.com/hu/nagyaukcio/16/kategoriak~Mutargy-papirregiseg/Festmenyek-es-grafikak~4987/Ranko-RadoviC487-1935-2006-Le-Chavalier-cache-Rezkarc-6290-papir-jelzett-uvegezett-keretben~II679062
679062
10057
16
Kikiáltási ár:
8 000 Ft 21,22 EUR , 22,86 USD
Leírás: Ranko Radović (1935-2006) Le Chavalier caché. Rézkarc 62/90, papír, jelzett, üvegezett keretben 80×60 cm
: tánczos_gábor