Szász Endre (1926-2003): Női fej. Artist print 3/10, papír, jelzett, ü... https://www.darabanth.com/hu/nagyaukcio/16/kategoriak~Mutargy-papirregiseg/Festmenyek-es-grafikak~4987/Szasz-Endre-1926-2003-Noi-fej-Artist-print-310-papir-jelzett-uvegezett-keretben-23C39730-~II697360
697360
10059
16
Leírás: Szász Endre (1926-2003): Női fej. Artist print 3/10, papír, jelzett, üvegezett keretben, 23×30 cm
: vörös_iván