Szász Endre (1926-2003): Trófea I. Szitanyomat 50/50, papír, jelzett,... https://www.darabanth.com/hu/nagyaukcio/16/kategoriak~Mutargy-papirregiseg/Festmenyek-es-grafikak~4987/Szasz-Endre-1926-2003-Trofea-I-Szitanyomat-5050-papir-jelzett-uvegezett-keretben-70C39750-~II679758
679758
10061
16
Kikiáltási ár:
18 000 Ft 47,75 EUR , 51,43 USD
Leírás: Szász Endre (1926-2003): Trófea I. Szitanyomat 50/50, papír, jelzett, üvegezett keretben 70×50 cm
: tánczos_gábor