Festmények és grafikák Tételek száma: 73
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
698601
10012
16
Conrad Gyula (1877-1959): Budavár tornyai. Rézkarc, papír, jelzett, 22×14 cm 698544
10013
16
80000
Derkovits Gyula (1894-1934): Pandamonium. 1920. teljes mappa, 12 lap, litográfia 300/248, előlapon szignálva, (sarkain sérült) 697968
10014
16
36000
Dörre Tivadar (1858-1932): 2 db város rajza, jelzés nélkül, hátoldalán MNG pecséttel, 13×22 cm (2×) 611573
10015
16
40000
Drégely László (1932-1990): Kozmosz. Vegyes technika, fémlemez, jelzett, keretben, 68×67 cm 697550
10016
16
Drégely László (1932-1990): Üzenet. Vegyes technika, selyem-farost, jelzett, keretben, 37×28 cm 702921
10017
16
30000
Ék Sándor (1902-1975): A magyar történelem. Freskó terv. Akvarell, papír, jelzett, összetekerve, / Ék Sándor (1902-1975): Hungarian history. Essay of a fresco. Akvarell 70×200 cm 700566
10018
16
26000
Ék Sándor (1902-1975): Az Állatkert főkapujánál. Litográfia, papír, jelzett, 50×70 cm 700568
10019
16
26000
Ék Sándor (1902-1975): Kereszteződés a Nemzeti Színháznál. Litográfia, papír, jelzett, 50×70 cm 697644
10020
16
30000
Faragó József (1877-1928): Tanár Úr. Tus, karton, jelzett, paszpartuban, 27×23 cm 698503
10021
16
Feszty Masa (1895-1979): Női akt. Szén, papír, kisebb foltok, jelzett, paszpartuban 23×15 cm 617586
10022
16
14000
Herman Lipót (1884-1972): Kerti mulatság. Ceruza, papír, jelzett, üvegezett keretben, 26,5x26,5cm 696458
10023
16
60000
Herpai Zoltán (1951-2011): Színpadi jelenet. Olaj, farost, jelzett, keretben 55×65 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft