Festmények és grafikák

Tételek száma: 73

Conrad Gyula (1877-1959): Budavár tornyai. Rézkarc, papír, jelzett, 22×14 cm
10012.

Kikiáltási ár:
9 000 Ft
23,32
25,71

Derkovits Gyula (1894-1934): Pandamonium. 1920. teljes mappa, 12 lap, litográfia 300/248, előlapon szignálva, (sarkain sérült)
10013.

Kikiáltási ár:
80 000 Ft
207,25
228,57

Dörre Tivadar (1858-1932): 2 db város rajza, jelzés nélkül, hátoldalán MNG pecséttel, 13×22 cm (2×)
10014.

Kikiáltási ár:
36 000 Ft
93,26
102,86

10015.

Kikiáltási ár:
40 000 Ft
103,63
114,29

Drégely László (1932-1990): Üzenet. Vegyes technika, selyem-farost, jelzett, keretben, 37×28 cm
10016.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
51,81
57,14

Ék Sándor (1902-1975): A magyar történelem. Freskó terv. Akvarell, papír, jelzett, összetekerve, / Ék Sándor (1902-1975): Hungarian history. Essay of a fresco. Akvarell 70×200 cm
10017.

Ék Sándor (1902-1975): A magyar történelem. Freskó terv. Akvarell, papír, jelzett, összetekerve, /
Ék Sándor (1902-1975): Hungarian history. Essay of a fresco. Akvarell 70×200 cm

Kikiáltási ár:
30 000 Ft
77,72
85,71

10018.

Kikiáltási ár:
26 000 Ft
67,36
74,29

10019.

Kikiáltási ár:
26 000 Ft
67,36
74,29

Faragó József (1877-1928): Tanár Úr. Tus, karton, jelzett, paszpartuban, 27×23 cm
10020.

Kikiáltási ár:
30 000 Ft
77,72
85,71

Feszty Masa (1895-1979): Női akt. Szén, papír, kisebb foltok, jelzett, paszpartuban 23×15 cm
10021.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
31,09
34,29

Herman Lipót (1884-1972): Kerti mulatság. Ceruza, papír, jelzett, üvegezett keretben, 26,5x26,5cm
10022.

Kikiáltási ár:
14 000 Ft
36,27
40,00

Herpai Zoltán (1951-2011): Színpadi jelenet. Olaj, farost, jelzett, keretben 55×65 cm
10023.

Kikiáltási ár:
60 000 Ft
155,44
171,43

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft