Fotó

Tételek száma: 126

1903 Reise-Erinnerungen. Fotóalbum 60db felvétellel Albert Gastelltől Szinell Jánosnak ajánlva a Hopp Ferenccel (1833-1919) közösen tett Föld körüli útjuknak San Francisco és Peking közötti szakaszáról. Dombornyomott, szecessziós egészvászon kötésben, az előzéklapon kézzel írt ajánló sorokkal: Albert Gastell s/l. Reisegefährten Herrn Janós [sic] Szinell, Budapest zur freundlichen Erinnerung an die gemeinsame Reise von San Francisco bis Peking. [...] im Dezember 1904 / 1903 Photo album with 60 pictures of the journey of Ferenc Hopp and János Szinell from San Francisco to Beijing (mainly of Beijing), linen binding, good condition
12249.

1903 Reise-Erinnerungen. Fotóalbum 60db felvétellel Albert Gastelltől Szinell Jánosnak ajánlva a Hopp Ferenccel (1833-1919) közösen tett Föld körüli útjuknak San Francisco és Peking közötti szakaszáról. Dombornyomott, szecessziós egészvászon kötésben, az előzéklapon kézzel írt ajánló sorokkal: "Albert Gastell s/l. Reisegefährten Herrn Janós [sic] Szinell, Budapest zur freundlichen Erinnerung an die gemeinsame Reise von San Francisco bis Peking. [...] im Dezember 1904" /
1903 Photo album with 60 pictures of the journey of Ferenc Hopp and János Szinell from San Francisco to Beijing (mainly of Beijing), linen binding, good condition

Kikiáltási ár:
30 000 Ft
79,58
85,71
1890-1891 Dalmatien, Montenegro, Hercegovina, Bosnien. 37db 18x24cm-es, feliratozott fotó albumba ragasztva. Aranyozott egészbőr kötésben, aranyozott élmetszéssel / 37 photos (18x24cm) with descriptions in a gold plated leather bound album, 36x30cm
12250.

1890-1891 Dalmatien, Montenegro, Hercegovina, Bosnien. 37db 18x24cm-es, feliratozott fotó albumba ragasztva. Aranyozott egészbőr kötésben, aranyozott élmetszéssel /
37 photos (18x24cm) with descriptions in a gold plated leather bound album, 36x30cm

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
26,53
28,57
17
cca 1880 R. Lechner (Wilh. Müller) K.u.K. Hof-u. Univ. Buchhandlung: Schneeberg und Raxalpe. Fotóalbum 40db feliratozott fényképpel, dombornyomott, aranyozott, egészvászon kötésben, aranyozott élmetszéssel, jó állapotban / Photo album with 40 pictures with descriptions, gold plated linen binding, good condition
12251.

cca 1880 R. Lechner (Wilh. Müller) K.u.K. Hof-u. Univ. Buchhandlung: Schneeberg und Raxalpe. Fotóalbum 40db feliratozott fényképpel, dombornyomott, aranyozott, egészvászon kötésben, aranyozott élmetszéssel, jó állapotban /
Photo album with 40 pictures with descriptions, gold plated linen binding, good condition

Kikiáltási ár:
16 000 Ft
42,44
45,71
cca 1937 Budapest-fotóalbum 20db, beragasztott, eredeti, 4 nyelven feliratozott, nappali és éjszakai városképpel (24x30cm), félbőr kötésben / Budapest album, 20 photos with German, English, French and Italian descriptions, half-leather binding, 33x41cm
12252.

cca 1937 Budapest-fotóalbum 20db, beragasztott, eredeti, 4 nyelven feliratozott, nappali és éjszakai városképpel (24x30cm), félbőr kötésben /
Budapest album, 20 photos with German, English, French and Italian descriptions, half-leather binding, 33x41cm

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
13,26
14,29
1950 Ásatások a Budai Várban. Hivatalos album 69db beragasztott, feliratozott fényképpel, térképmelléklettel, aranyozott egészbőr kötésben (a címlapon kivágás), 44x32cm
12253.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
13,26
14,29
Balogh Rudolf (1879-1944): Balatoni vitorlások. Jelzetlen, 24x30cm
12254.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
26,53
28,57
cca 1950 Belházy Dezső vintage portréfotója Angelo Funk Pál nemzetközi hírű fotóművészről, szerző által aláírva, 23x17cm
12255.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
13,26
14,29
1944 Csík Ferenc (1894-1984): Kivándorló. Vintage fotó, hátoldalán szerzői pecséttel, 21x17,5cm
12256.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
15,92
17,14
cca 1941 Dr. Csörgeő Tibor (1869-1968): Várakozás, vintage alkotás, Több kiállítási emlékjeggyel / cca 1941 Dr. Csörgeő Tibor (1869-1968): Awaiting. A vintage photo, with many exhibitions label 34x28 cm
12257.

cca 1941 Dr. Csörgeő Tibor (1869-1968): Várakozás, vintage alkotás, Több kiállítási emlékjeggyel / cca 1941 Dr. Csörgeő Tibor (1869-1968): Awaiting. A vintage photo, with many exhibitions' label 34x28 cm

Kikiáltási ár:
30 000 Ft
79,58
85,71
cca 1941 Dr. Csörgeő Tibor (1869-1968): Nyári szellő vintage alkotás / cca 1941 Dr. Csörgeő Tibor (1869-1968): Summer breeze. A vintage photo 24x18 cm
12258.

cca 1941 Dr. Csörgeő Tibor (1869-1968): Nyári szellő vintage alkotás /
cca 1941 Dr. Csörgeő Tibor (1869-1968): Summer breeze. A vintage photo 24x18 cm

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
26,53
28,57
cca 1935 Dr. Csörgeő Tibor (1869-1968): Vízparti séta. Vintage fotó, jelzetlen, de számos nemzetközi tárlaton és publikációban szerepelt, fekete kartonra ragasztva, 17,5x13cm
12259.

Kikiáltási ár:
40 000 Ft
106,10
114,29
1928 Demeter Károly: (1892-1983): Érintés, vintage alkotás. Aláírt, kasírozott / 1928: Touch. Vintage photo. Signed. 30x40 cm
12261.

1928 Demeter Károly: (1892-1983): Érintés, vintage alkotás. Aláírt, kasírozott /
1928: Touch. Vintage photo. Signed. 30x40 cm

Kikiáltási ár:
40 000 Ft
106,10
114,29

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft