1903 Reise-Erinnerungen. Fotóalbum 60db felvétellel Albert Gastelltől Szinell Jánosnak ajánlva a Hopp Ferenccel (1833-1919) közösen tett Föld körüli útjuknak San Francisco és Peking közötti szakaszáról. Dombornyomott, szecessziós egészvászon kötésben, az előzéklapon kézzel írt ajánló sorokkal: "Albert Gastell s/l. Reisegefährten Herrn Janós [sic] Szinell, Budapest zur freundlichen Erinnerung an die gemeinsame Reise von San Francisco bis Peking. [...] im Dezember 1904" /
1903 Photo album with 60 pictures of the journey of Ferenc Hopp and János Szinell from San Francisco to Beijing (mainly of Beijing), linen binding, good condition
cca 1880 R. Lechner (Wilh. Müller) K.u.K. Hof-u. Univ. Buchhandlung: Schneeberg und Raxalpe. Fotóalbum 40db feliratozott fényképpel, dombornyomott, aranyozott, egészvászon kötésben, aranyozott élmetszéssel, jó állapotban /
Photo album with 40 pictures with descriptions, gold plated linen binding, good condition
cca 1937 Budapest-fotóalbum 20db, beragasztott, eredeti, 4 nyelven feliratozott, nappali és éjszakai városképpel (24x30cm), félbőr kötésben /
Budapest album, 20 photos with German, English, French and Italian descriptions, half-leather binding, 33x41cm
1950 Ásatások a Budai Várban. Hivatalos album 69db beragasztott, feliratozott fényképpel, térképmelléklettel, aranyozott egészbőr kötésben (a címlapon kivágás), 44x32cm
cca 1941 Dr. Csörgeő Tibor (1869-1968): Várakozás, vintage alkotás, Több kiállítási emlékjeggyel /
cca 1941 Dr. Csörgeő Tibor (1869-1968): Awaiting. A vintage photo, with many exhibitions' label 34x28 cm
cca 1935 Dr. Csörgeő Tibor (1869-1968): Vízparti séta. Vintage fotó, jelzetlen, de számos nemzetközi tárlaton és publikációban szerepelt, fekete kartonra ragasztva, 17,5x13cm