12251.
16. Lezárult nagyaukció
Fotó
16 000 Ft
cca 1880 R. Lechner (Wilh. Müller) K.u.K. Hof-u. Univ. Buchhandlung: Schneeberg und Raxalpe. Fotóalbum 40db feliratozott fényképpel, dombornyomott, aranyozott, egészvászon kötésben, aranyozott élmetszéssel, jó állapotban /
Photo album with 40 pictures with descriptions, gold plated linen binding, good condition