Art-deco női fej, mázas fali kerámia, jelzett, kopott, hibátlan, m:20... https://www.darabanth.com/hu/nagyaukcio/16/kategoriak~Mutargy-papirregiseg/Keramia~4996/Art-deco-noi-fej-mazas-fali-keramia-jelzett-kopott-hibatlan-m20-cm-Art-deco-pottery-wall~II681457
681457
11042
16
Ceramics
Leírás: Art-deco női fej, mázas fali kerámia, jelzett, kopott, hibátlan, m:20 cm / Art deco pottery wall mask
: vörös_iván