Nagy Iván: Magyarország családai czimerekkel és nemzékrendi táblákkal. I. köt. Pest, 1857, Friebeisz Istvan. Számos szövegközti genealógiai táblával és metszett címerképekkel, korabeli félvászon kötésben, festett lapszélekkel, a szenny- és előzéklapon tulajdonosi bejegyzéssel
Barna János-Sümeghy Dezső: Nemes családok Csanádvármegyében Makón, 1913. ifj. Gaál László ny. 242p. Korabeli enyhén sérült gerincű álbordás félbőr védőkötésben. Ex librissel