Gyulai Pál: Vázlatok és képek. Harmadik, bővített kiadás. Bp., 1913, Franklin-Társulat. Kiadói, egységes, aranyozott, félvászon sorozatkötésben, körül aranyozott élmetszéssel, ex librisszel, szép állapotban
Bodor Lajos: Élet és ábránd. Szomorujáték. Kolozsvártt, 1842, özv. Barráné és Stein. Korabeli, aranyozott gerincű félbőr kötésben, festett lapszélekkel
Wiener Schachzeitung. Organ der Internationalen Schachmeister-Vereinigung. Hrsg. v. Georg Marco. X. Jahrgang - 1907. Wien, Georg Marco. Félvászon kötésben, illusztrált /
Half-linen binding, illustrated