8 000 Ft
20,73 EUR, 22,86 USD
Báró Kemény Zsigmond Összes Művei IX-XI.: Történelmi és irodalmi tanulmányok I-III. Kiad. Gyulai Pál. Bp., 1907, Franklin-Társulat. Kiadói, egységes, aranyozott, félvászon sorozatkötésben, márványozott lapszélekkel, az I. kötet címképén a szerző portréjával, ex librisszel, szép állapotban