3 000 Ft
7,77 EUR, 8,57 USD
Báró Kemény Zsigmond hátrahagyott munkái. Sajtó alá rendezte, bevezetéssel és jegyzetekkel ellátta Papp Ferencz. B. Kemény Zsigmond születésének századik fordulójára kiadja a Kisfaludy-Társaság. Bp., 1914, Franklin-Társulat. Kiadói, aranyozott félvászon kötésben, márványozott lapszélekkel, szép állapotban (ex librisszel)