10 000 Ft
Hermann Hesse: Das Glasperlenspiel I-II. Zürich, 1943, Fretz & Wasmuth. Kiadói, aranyozott, egészvászon kötésben, védőborítóval, kartontokban, megkímélt állapotban. Első kiadás (a kartontok sérült) /
Gold plated linen binding, dust jacket, cardboard box, in good condition. First edition (fault on box)