Leni Riefenstahl: Schönheit im Olimpischen kampf. Mit Zahlreichen Aufnahmen von den Olimpischen Spielen 1936. Berlin, 1937. Deutscher Verlag. 280+(4) p. Szinte teljes egészében Riefenstahl fekete-fehér fotói. Kiadói, aranyozott egészvászon kötésben (gerién kisebb hibákkal) /
Gold plated linen binding, illustrated (with minor faults)