30 000 Ft
77,72 EUR, 85,71 USD
Mészáros Ignácz, bodó-baári és nagy-lútséi: Buda várának viszsza-vételekor a’ keresztények fogságába esett egy Kartigam névü török kis-aszszonynak ritka, és emlékezetes történeti, Mellyeket némelly különös fel-jegyzésekböl Magyar nyelvbe foglalta --. Posonyban, 1772, Landerer Mihály' betüivel. Korabeli, bordázott egészbőr kötésben. A címkép hiányzik, a kötésen kisebb kopások, a címlap sérült