12 000 Ft
Verne Gyula [Jules]: Servadac Hector kalandos utazása a Naprendszeren át. Átdolgozta Szász Károly. Második egyedül jogositott képes kiadás. Bp., 1896, Franklin-Társulat. Lapszámozáson belül számtalan egészoldalas képpel illusztrált, a címlapon vignetta. Kiadói, festett, aranyozott, szürke egészvászon sorozatkötésben, márványozott lapszélekkel. A kötéstáblán lévő kisebb kopásokat, és egy-két foltot leszámítva, szép, megkímélt állapotú