60 000 Ft
10
William Shakespeare színművei. i.-IV. kötet. Komplett. Fordítják többen. Szász Károly, Petőfi Sándor, Arany János, Vörösmarty Mihály, Greguss Ágost, Fejes István, Rákosi Jenő, Lőrinczi Zsigmond, Lévay József, Ács Zsigmond, Győry Vilmos, Arany László, Szigligeti
Bp., 1894 Ráth Mór, Prochaska Károly ny. szövegközti képekkel gazdagon illusztrálva. Festett, aranyozott, díszes kiadói vászonkötésben, márványozott lapszélekkel, csodálatosan szép, hibátlan díszmű Aufrecht és Goldschmied műhelyéből.