Kővári László: Erdély történelme. I-VI. kötet (3. kötetben). Kolozsvár-Pest, 1859-1866. Ráth Mór - Stein János. 174p. + 158p. + 198p. + 271p. + 240p. + 240 p. XX. század elején készült, aranyozott gerincű félvászon kötésben