Nagy Géza: Adatok a székelyek eredetéhez és egykori lakhelyéhez. Sepsi-Szentgyörgy 1883. Jókai nyomda. 203p. hozzákötve: Nagy Géza: Az Álmos-monda - Mythologiai tanulmány. Sepsi-Szentgyörgy 1884. Jókai nyomda. 33p. Korabeli aranyozott gerincű egészvászon kötésben. Rendkívül ritka!