10 000 Ft
27,03 EUR, 29,41 USD
Friedrich W. Scanzoni: Lehrbuch der Geburtshilfe. 1-2. kötet (a 3. kötet hiányzik). Bécs, 1849-50, L. W. Seidel. Kiadói egészvászon kötésben, illsztrációkkal, kissé kopottas állapotú, a címlapon ceruzás beírás /
Illustrated, in somewhat worn linen binding, inscription on title page