10 000 Ft
25,91 EUR, 28,57 USD
Friedrich W. Scanzoni: Lehrbuch der Geburtshilfe. 1-2. kötet (a 3. kötet hiányzik). Bécs, 1849-50, L. W. Seidel. Kiadói egészvászon kötésben, illsztrációkkal, kissé kopottas állapotú, a cÃmlapon ceruzás beÃrás / Illustrated, in somewhat worn linen binding, inscription on title page