Könyvek: Utazás, városok

Tételek száma: 6

11359.

Kikiáltási ár:
18 000 Ft
48,65
52,94
Hankó Vilmos: Székelyföld. Az Erdélyrészi Kárpát-Egyesület kiadása. A képeket rajzolták: Goró Lajos, Huszka József és Tull Ödön. 115 eredeti képpel. Budapest, 1896. Lampel Róbert (Wodianer F. és Fiai ny.) 350 p. Festett, illusztrált, díszesen aranyozott kiadói egészvászon kötésben, festett lapszélekkel. belső előzéklapon kis hiány, egyébként szép állapotban
11360.

Hankó Vilmos: Székelyföld. Az Erdélyrészi Kárpát-Egyesület kiadása. A képeket rajzolták: Goró Lajos, Huszka József és Tull Ödön. 115 eredeti képpel.
Budapest, 1896. Lampel Róbert (Wodianer F. és Fiai ny.) 350 p.
Festett, illusztrált, díszesen aranyozott kiadói egészvászon kötésben, festett lapszélekkel. belső előzéklapon kis hiány, egyébként szép állapotban

Kikiáltási ár:
18 000 Ft
48,65
52,94
A Balaton összes fürdő és üdülő helyeinek leírása. A Balatoni Szövetség támogatásával kiadják Kardos Ignácz és Simalya V. Ferenc. Első (magyar) kiad. Kaposvár, 1907, Részvénynyomda 243p. hirdetésekkel, menetrenddel. A kötés Gottermayer Nándor műhelyében készült. Szövegközti képekkel gazdagon illusztrált. Kiadói egészvászon-kötésben. Térkép nélkül!
11361.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
Gáspár Ferencz: A Föld körül I-VI. Előszó: Vámbéry Ármin. Bp., 1906-1908, Singer és Wolfner. Teljes sorozat, kötetei egységes, festett, illusztrált, dombornyomásos, aranyozott, kiadói egészvászon kötésben, gazdag képanyaggal, a kötésen itt-ott kisebb kopásokkal, szép állapotú
11362.

Kikiáltási ár:
30 000 Ft
81,08
88,24
Friedrich Kallenberg: Auf dem Kriegspfad gegen die Massai. Eine Frühlings-Fahrt nach Deutsch-Ostafrika. Mit 1 Titelfarbendruck, 8 Tonbildern und 78 Textabbildungen nach dem Skizzenbuche des Verfassers, nebst einer Karte der Pangani-Kilimanscharo-Route. München, 1892, C.H. Becksche Verlagsbuchhandlung (Oscar Beck). Kiadói, festett egészvászon kötésben, litografált címképpel, számos illusztrációval és egy térképmelléklettel (egy-két helyen foltos, a kötés kissé laza) / Painted linen binding, litho frontispiece, with one map and illustrations (with some stains, binding somehat worn)
11363.

Friedrich Kallenberg: Auf dem Kriegspfad gegen die Massai. Eine Frühlings-Fahrt nach Deutsch-Ostafrika. Mit 1 Titelfarbendruck, 8 Tonbildern und 78 Textabbildungen nach dem Skizzenbuche des Verfassers, nebst einer Karte der Pangani-Kilimanscharo-Route. München, 1892, C.H. Beck'sche Verlagsbuchhandlung (Oscar Beck). Kiadói, festett egészvászon kötésben, litografált címképpel, számos illusztrációval és egy térképmelléklettel (egy-két helyen foltos, a kötés kissé laza) /
Painted linen binding, litho frontispiece, with one map and illustrations (with some stains, binding somehat worn)

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Magyarország. A Kereskedelemügyi M. Kir. Miniszter megbízásából kiadja a Magyar Kir. Államvasutak igazgatósága. Szerkesztette: Kain Albert. Bp., 1909. Erdélyi. 400 p. Lapszámozáson belül gazdag képanyaggal. Kiadói, aranyozott, dombornyomású, festett egészvászon kötésben.
11364.

Magyarország. A Kereskedelemügyi M. Kir. Miniszter megbízásából kiadja a Magyar Kir. Államvasutak igazgatósága. Szerkesztette: Kain Albert. Bp., 1909.
Erdélyi. 400 p. Lapszámozáson belül gazdag képanyaggal. Kiadói, aranyozott, dombornyomású, festett egészvászon kötésben.

Kikiáltási ár:
18 000 Ft
48,65
52,94

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft