18 000 Ft
Hankó Vilmos: Székelyföld. Az Erdélyrészi Kárpát-Egyesület kiadása. A képeket rajzolták: Goró Lajos, Huszka József és Tull Ödön. 115 eredeti képpel. Budapest, 1896. Lampel Róbert (Wodianer F. és Fiai ny.) 350 p. Festett, illusztrált, díszesen aranyozott kiadói egészvászon kötésben, festett lapszélekkel. belső előzéklapon kis hiány, egyébként szép állapotban