https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Könyvek: Vallás

Tételek száma: 8

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
Szathmárnémeti Mihály: Halotti centuria az az 100 halotti predikációk. Kolosvárott, 1683. Újrakötve, korabeli félbőr kötésben. A gerinc sérült, lapszélek visszavágva, a címlap hiányzik, az 1., 9., 11. lap sérült, az első néhány oldalon ceruzás jelzések, az előzéklapokon az egykori tulajdonos tollas bejegyzései láthatók
11365.

Szathmárnémeti Mihály: Halotti centuria az az 100 halotti predikációk. Kolosvárott, 1683. Újrakötve, korabeli félbőr kötésben. A gerinc sérült, lapszélek visszavágva, a címlap hiányzik, az 1., 9., 11. lap sérült, az első néhány oldalon ceruzás jelzések, az előzéklapokon az egykori tulajdonos tollas bejegyzései láthatók

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
60 000 Ft
162,16
EUR
,
176,47
USD
Ajánlatok száma:
0
Szőnyi N[agy] István: Mártyrok coronája, melly az Evangeliomi igaz vallásban álhatatossaknak, és a Mártyromság szenvedésben diadalmassaknak, fejekben Liliom szinü szép gyémántokkal, s Rosa szinü drága rubintokkal, fénlik: (tudni illik,) olly idvességes könyvecske: mellyben miképpen kellessék a Szenteknek a Kristus vallásában meg-maradni, az üldözésben magokat viselni, a számkivetést, tömlöczöt szenvedni s a Mártyromságban gyõzedelmeskedni? világossan meg-mutattya--. Norinbergában (Nürnberg), 1727, k.n. Korabeli egészbőr kötésben (a kötés kissé viseltes, az előzéklapon és címlapon a korábbi tulajdonosok bejegyzése és pecsétje látható)
11366.

Szőnyi N[agy] István: Mártyrok coronája, melly az Evangeliomi igaz vallásban álhatatossaknak, és a Mártyromság szenvedésben diadalmassaknak, fejekben Liliom szinü szép gyémántokkal, s' Rosa szinü drága rubintokkal, fénlik: (tudni illik,) olly idvességes könyvecske: mellyben miképpen kellessék a' Szenteknek a Kristus vallásában meg-maradni, az üldözésben magokat viselni, a számkivetést, tömlöczöt szenvedni s a Mártyromságban gyõzedelmeskedni? világossan meg-mutattya--. Norinbergában (Nürnberg), 1727, k.n. Korabeli egészbőr kötésben (a kötés kissé viseltes, az előzéklapon és címlapon a korábbi tulajdonosok bejegyzése és pecsétje látható)

 
Eladva
Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,05
EUR
,
58,82
USD
Ajánlatok száma:
1
Gerely József: A Miatyánk könyve A képeket festette Krzesz J. de Mecina. A keretrajzokat készítette Dörre Tivadar. Fába metszette Morelli Gusztáv. Bp., 1902. Egyházy Ágoston és Társa. 18 sztl. lev. (ebből 7 képtábla, feliratozott hártyapapírral.) Folio. Kiadói, aranyozott, dombornyomásos egészvászon kötésben. Dekoratív díszalbum. (gerincén hibákkal, belül szép állapotban). Ritka! 40x52 cm
11367.

Gerely József: A Miatyánk könyve
A képeket festette Krzesz J. de Mecina. A keretrajzokat készítette Dörre Tivadar. Fába metszette Morelli Gusztáv.
Bp., 1902. Egyházy Ágoston és Társa. 18 sztl. lev. (ebből 7 képtábla, feliratozott hártyapapírral.) Folio.
Kiadói, aranyozott, dombornyomásos egészvászon kötésben. Dekoratív díszalbum. (gerincén hibákkal, belül szép állapotban). Ritka! 40x52 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
24 000 Ft
64,86
EUR
,
70,59
USD
Ajánlatok száma:
0
P.F. Kosztolány Sándor: Egész esztendö-béli vasarnapokra intéztetett szent beszédek, mellyeket egybe-szedegetett, élö nyelvével mondogatott, és a Katolika Magyar Nemzetnek Lelki hasznára ki-botsátott --. Második rész. Pünköstöl Adventig. Posonyban és Pesten, 1794, füskuti Landerer Mihály költségével és betüivel. Korabeli aranyozott félbőr kötésben, a kötéstábla kissé kopottas
11368.

P.F. Kosztolány Sándor: Egész esztendö-béli vasarnapokra intéztetett szent beszédek, mellyeket egybe-szedegetett, élö nyelvével mondogatott, és a' Katolika Magyar Nemzetnek Lelki hasznára ki-botsátott --. Második rész. Pünköstöl Adventig. Posonyban és Pesten, 1794, füskuti Landerer Mihály' költségével és betüivel. Korabeli aranyozott félbőr kötésben, a kötéstábla kissé kopottas

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
13,51
EUR
,
14,71
USD
Ajánlatok száma:
0
Szélessy Pál: Huszon-három válogatott prédikátziók mellyeket sátoros ünnepek alkalmatosságával,... nem külömben a Magyar Országi Reformáta Eklesiának nemzeti gyűlésekor mondott .... Pesten és Posonyban, Patzkó Ferenz József. 1792. 552p. Korabeli megviselt papírkötésben
11369.

Szélessy Pál: Huszon-három válogatott prédikátziók mellyeket sátoros ünnepek alkalmatosságával,... nem külömben a Magyar Országi Reformáta Eklesiának nemzeti gyűlésekor mondott ....
Pesten és Posonyban, Patzkó Ferenz József. 1792. 552p. Korabeli megviselt papírkötésben

 
Eladva
Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
EUR
,
29,41
USD
Ajánlatok száma:
1
Kőrösi Mihály: Magyar concordántzia avagy az Ó és Új Testamentomra mútató tábla, Mellyben az Ó és Új Testamentomi írásokban meg-írt dolgok és nevezetes szók, sok hellyeken egész mondásokkal-is az A-B-C-nek rendi szerént fel-találtatnak... a maga kőltségén ki-adta Szerentsi Nagy István. Első darab A-I. Győrben, 1788, Streibig Jósef betűivel. Korabeli, kissé kopottas félbőr kötésben
11370.

Kőrösi Mihály: Magyar concordántzia avagy az Ó és Új Testamentomra mútató tábla, Mellyben az Ó és Új Testamentomi írásokban meg-írt dolgok és nevezetes szók, sok hellyeken egész mondásokkal-is az A-B-C-nek rendi szerént fel-találtatnak... a maga kőltségén ki-adta Szerentsi Nagy István. Első darab A-I. Győrben, 1788, Streibig Jó'sef betűivel. Korabeli, kissé kopottas félbőr kötésben

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,43
EUR
,
35,29
USD
Ajánlatok száma:
0
J. Georgio Altmann: Observationes philologico-criticae in libros Novi Testamenti... III. Bern 1740. Wagner & Müller. 748p. Megviselt agészbőr kötésben / In tattered leather binding
11371.

J. Georgio Altmann: Observationes philologico-criticae in libros Novi Testamenti... III. Bern 1740. Wagner & Müller. 748p. Megviselt agészbőr kötésben / In tattered leather binding

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
EUR
,
29,41
USD
Ajánlatok száma:
0
Schott, Heinrich August: Novum Testamentum Graece et Latine... I.-II. kötet. Lipsiae, 1809. 403p. + 563p. Két kihajtható térképpel. Korabeli kissé piszkos papírkötésben / with 2 maps in cartboard binding
11372.

Schott, Heinrich August: Novum Testamentum Graece et Latine... I.-II. kötet. Lipsiae, 1809. 403p. + 563p. Két kihajtható térképpel. Korabeli kissé piszkos papírkötésben / with 2 maps in cartboard binding

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
16 000 Ft
43,24
EUR
,
47,06
USD
Ajánlatok száma:
0

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Elérhetőség

Nyitva tartás

  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Oldalaink

© 2011-2024 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Élő közvetítés

Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz