5 000 Ft
12,95 EUR, 14,29 USD
P.F. Kosztolány Sándor: Egész esztendö-béli vasarnapokra intéztetett szent beszédek, mellyeket egybe-szedegetett, élö nyelvével mondogatott, és a' Katolika Magyar Nemzetnek Lelki hasznára ki-botsátott --. Második rész. Pünköstöl Adventig. Posonyban és Pesten, 1794, füskuti Landerer Mihály' költségével és betüivel. Korabeli aranyozott félbőr kötésben, a kötéstábla kissé kopottas