Különleges Herendi Viktória mintás áttört falú füles kosár, kézzel festett, jelzett, apró lepattanásokkal, m:11 cm, d:21 cm / Herend porcelain basket, few cracks
Gyönyörű kézzel festett virágokkal és levelekkel díszített jelzett Herendi porcelán bonbonier kaméleon alakú fogantyúval hibátlan állapotban / Handpainted numbered Herend chinaware bonbonier with chameleon shaped handle in flawless condition 15cm
Antik japán fedeles Satsuma váza, Shishi védő oroszlánnal a tetején, több helyen jelzett, kézzel festett, hibátlan, talprész hiányzik, m:55 cm / Antique Satsuma floor vase
Francia Sarreguemines fajansz dísztányér, jelzett, hibátlan, 1850-1900 közötti, d:21,5 cm. A dísztányér sorozat a korabeli szerencse játékokat mutatta be a tányér szélén képek is vannak erről, sakk, kocka, kártya, dominó stb. "Le Loto" címmel az egyik ilyet mutatja be ez a nagyon ritka gyűjtői darab. / cca 1850 Rare fayance plate depicting gambling in the XIXth century. Chess, cards, domino. Sar...
Pávás kiöntő és cukortartó, kézzel festett, gazdagon díszített mintákkal, jelzés nélkül, hibátlan, kopott az aranyozás, m:25 cm, m:16 cm / Antique porcelain sugarbox and spout, perfect condition