11053.
16. Lezárult nagyaukció
Porcelán
24 000 Ft
64,86 EUR, 70,59 USD
Pávás kiöntő és cukortartó, kézzel festett, gazdagon díszített mintákkal, jelzés nélkül, hibátlan, kopott az aranyozás, m:25 cm, m:16 cm / Antique porcelain sugarbox and spout, perfect condition