Üvegtárgyak Tételek száma: 7
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
680972
11054
16
Glass-objects
Nagy bólés készlet, kobalt kék üveggel arany festésű peremmel, szecessziós fém merőkanállal, hibátlan, néhol kopott, egy pohár hiányzik (11 db), m:29 cm, poharak m:8 cm, merőkanál m:43 cm / Antique bole set, one glass missing 699123
11055
16
15000
Glass-objects
Szakított antik irizáló üvegváza, jelzés nélkül, hibátlan, m:16 cm, d:12 cm / Antique iridescent glass vase 697851
11056
16
Glass-objects
Moser jellegű lila bonbonier, jelzés nélkül, hibátlan, sav maratott aranyozott díszítéssel, m:14 cm/ Moser style glass bonbonniere 671901
11057
16
Glass-objects
Cca XIX. sz. végi rubinvörös pohár, többrétegű, kézzel festett, hámozott, csiszolt, hibátlan, kopott festés, m:13 cm / Handpainted antique glas 671904
11058
16
Glass-objects
Antik kobalt kék és mangán sárga díszpohár, többrétegű, hámozott, csiszolt, hibátlan, m:11 cm / Antique glass, perfect condition 698703
11059
16
Glass-objects
Emlék kehely, több rétegű, kézzel festett, csiszolt metszett, hibátlan, m:16 cm /Antique chalice, perfect condition 698698
11060
16
Glass-objects
Emlék pohár, több rétegű, kézzel festett, metszett, hibátlan, m:12 cm / Antique glass, perfect condition Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft