Festmények és grafikák Tételek száma: 61
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
998354
20
65000
Ács Ágoston (1889-1947): Mosónők. Olaj, vászon, antik keretben, 60×80 cm 955375
10001
20
28000
Bachmann Károly (1874-1924): Csendélet szódásüveggel. Olaj, fa, jelzett, keretben, 11,5×15,5 cm 988957
10002
20
Armando Baldinelli (1908-2002): Ex libris Gianni Mantero. Fametszet, papír, jelzett a dúcon, művész hátoldali bélyegzőjével. / Wood engraving. With seal of the artist. 20x13,5 cm 988955
10003
20
Armando Baldinelli (1908-2002): Ex libris Gianni Mantero. Linómetszet. A művész hátoldali bélyegzőjével. / Wood engraving. With seal of the artist. 19x13 cm 986545
10004
20
28000
Bertalan Albert (1899-1957): Kalapos nő. Olaj, farost, jelzett, 70×50 cm 968627
10005
20
Boldizsár István (1897-1984): Kislány a tónál. Olaj, vászon, jelzett, 35×30 cm 995055
10006
20
22000
Boldogfai Hajgató Ferenc (?-?): Virágcsokor. Olaj, karton, jelzés nélkül, keretben, 50×40 cm 995054
10007
20
26000
Boldogfai Hajgató Ferenc (?-?): Konflis állás. Olaj, karton, jelzett, keretben, 40×50 cm 996050
10008
20
Conrad Gyula (1877-1959): Tavasz Rómában című mappa egy lapja, 1913. Litográfia, papír, üvegezett keretben, 33x24,5 cm 995057
10009
20
Csikós Tóth András (1902-1963): Balatoni halászcsónak, 1939. Akvarell, papír, kasírozott, jelzett, üvegezett keretben, 47×58 cm 995059
10010
20
Elekfy Jenő (1895-1968): Duna-híd. Akvatinta, papír, kasírozott, üvegezett keretben, 29×38 cm 989006
10011
20
Michel Fingesten (1884-1943): Ex libris Heinz Lehman. Klisé. Jelzett. / Cliché, signed. 10x14 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft