20 000 Ft
54,05 EUR, 58,82 USD
Molnár Ferenc: Hétágú síp. (Tréfák, karcolatok, tárcák. Bp., 1911, Franklin. Első kiadás. Aláírt példány! Félbőr kötésben, domború mintás gerinc, aranyozott felírat. Kicsit kopott, de egyébként jó állapotú.